Výhody Beauty klubu

1. Komu je klub určen

Klub jsme založili, abychom mohli věnovat speciální péči všem, kteří u nás nakupují opakovaně a oblíbili si naše produkty. Chceme vás hýčkat, rozmazlovat a těšit .-) Chceme s vámi sdílet naši vášeň pro vůně a kosmetiku. Chceme vás odměňovat za Vaši věrnost.

 

2. Výhody

  • klubové ceny -  každý měsíc máme vybrané produkty v klubových výhodnějších cenách, připravujeme různé kampaně a akce, které jsou pro běžnou veřejnost nedostupné,
  • dárek k narozeninám, viz bod 5 níže,
  • dárek k jmeninám - dostanete od nás další malé ... milé překvapení, poukázku nebo slevu, dárek je vždy platný aktuálním podmínkám klubu
  • novinky na Váš e-mail - budeme vás informovat o našich akcích, novinkách a zajímavostech ze světa kosmetiky a vůní,
  • bezplatné členství - registrujte se do klubu a využijte spousty výhod.

 

3. Kredit na první nákup

Nově registrovaní zákazníci od nás získávají jednorázově kredit 100 Kč nebo 3 € na svůj první nákup v e-shopu www.amandelux.com. Po provedení registrace od nás obdržíte do emailu zprávu s uvedením kódu pro uplatnění kreditu na první nákup. Ten zadáte v Košíku do pole Dárky a slevy. Podrobný postup na uplatnění kreditu naleznete zde. Platnost kreditu je 30 dní od registrace zákazníka. Po uplynutí doby platnosti již není možné kredit využít. Kredit nelze uplatnit po částech nebo ho proplatit v penězích, nevztahuje se na zboží v Akci nebo s Klubovou cenou. A to je vše, nyní můžete přejít k výběru naších mazlíčků :-)  

 

4. Jak se stát členem

Provedením registrace v e-shopu.
 
 

1 registrace do Beauty klubu Amande Lux získejte výhody v eshopu

 

5. Dárek k narozeninám

Máte-li uvedený datum narození ve svém Amande Lux účtu, v sekci Nastavení mého účtu, dostanete od nás dárek k nákupu, který učiníte ve Vašem narozeninovém měsíci. Pokud doplníte datum až v průběhu Vašeho narozeninového měsíce, dárek pro Vás bude k dispozici k objednávce učiněné následující den po dni, kdy jste datum narození do svého účtu doplnili.

3%20Nastaven%C3%AD%20%C3%BA%C4%8Dtu%20Beauty%20klub%20Amanede%20Lux%20PAMELA%20ANDERSON

 

6. Přihlášení na účet

Kliknutím na Přihlášení v hlavičce webu se dostanete na svůj účet. Pokud jste zapomněli heslo, klikněte zde na Zapomenuté heslo, bude Vám odesláno na email uvedený v registraci.

2 přihlášení do účtu Beauty klubu Amande Lux

 

Provozovatel si vyhrazuje právo vyloučit člena z klubu v případě opakovaných nepřevzatých nebo neuhrazených objednávek.

 
 
 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz