VLASOVÁ PÉČE I PRO CITLIVOU POKOŽKU

IDUN Minerals péče o vlasy je vyvinuta s ohledem na životní prostředí. Produkty neobsahují složky, které by mohly jakkoliv ublížit lidem a jeho okolí. Všechny obaly jsou vyrobeny z odolných materiálů. Při vývoji výrobků se společnost IDUN Minerals snaží nejen vybrat nejefektivnější složky, ale také nejodolnější obalové materiály, jako je polyetylén vyrobený z obnovitelné cukrové třtiny místo neobnovitelné ropy, ze které je materiál často vyráběn.

 Produkty péče o vlasy IDUN Minerals jsou:

 

IDUN Minerals vlasová řada zahrnuje:

  • ŠAMPÓN a KONDICIONÉR pro větší objem vlasů a výživu
  • ŠAMPÓN a KONDICIONÉR pro intenzivní výživu a reparaci vlasů
  • HLUBOCE HYDRATAČNÍ VLASOVOU MASKU, která je extra pečující a obohacená o přírodní složky, jako je kyselina jablečná, hrachový protein a bambucký olej, poskytuje péči poškozeným vlasům, pomáhá k regeneraci a dodává vitalitu i výživu. Vlasová maska, která je vhodná i pro citlivou pleť, posiluje vlasy a chrání je před lámáním a roztřepenými konečky. Vlasy jsou měkké, jemné, lesklé a zároveň zvyšují objem a vitalitu. Pro zdravé vlasy se doporučuje používat jednou týdně.
  • bezparfémové VLASOVÉ SÉRUM 2 v 1 PRO INTENZIVNÍ VÝŽIVU A REGENARACI VLASOVÉ POKOŽKY A VLASŮ, což je sérum ve spreji, které dodává vlasům i vlasové pokožce intenzivní hydrataci a výživu. Pokud máte suchou pokožku hlavy, tento výrobek je vhodný právě pro vás, díky účinným složkám zabraňuje vysychání a podráždění vlasové pokožky, zároveň pokožku vyživuje a buňkám umožňuje regeneraci . Intenzivní vlasové sérum dodává vlasům lesk a extra harmonizaci, vlasy jsou po použití měkké a hladké Sprej obsahuje také ochranné látky, které zabraňují poškození vlasů během sušení a pomáhají proti roztřepení konečků vlasů.

Všechny produkty vlasové řady jsou obohaceny minerály a vitamíny, které dodávají bohatost, lesk a novou vitalitu vlasům a zároveň posilují jejich strukturu.

Šampon, kondicionér a vlasová maska ​​jsou mírně parfémované hypoalergenním parfémem s vůní mořského a letního vánku.

 

Základní ingredience v IDUN Minerals:

  • Šetrné čistící, výživné povrchově aktivní látky a bohatá změkčovadla
  • Hydrolyzovaná hrachová bílkovina obsahuje esenciální aminokyseliny, které se váží do vlasů a poskytují zvýšený objem a hydrataci. Vlasy jsou po použití mekké, hladké a vyživené
  • Vitamin B a E: provitamin B5 (Panthenol) a vitamín E chrání a posilují vlasy a dodávají jim lesk
  • Kyselina jablečná (AHA) přispívá hydrataci, šetrnému čištění, vlasům poskytuje péči a správné pH.
  • Extrakty z kmenových buněk jablek obsahují důležité minerály a živé látky, které působí proti stárnutí vlasových folikulů a poskytují vlasům novou vitalitu.

Vlasová kosmetika pro citlivou pleť Idun Minerals