Kredit k registraci 100 Kč nebo 3 €

1. Kredit na první nákup

Nově registrovaní zákazníci od nás získávají jednorázově kredit 100 Kč nebo 3 € na svůj první nákup v e-shopu www.amandelux.com. Po provedení registrace od nás obdržíte do emailu zprávu s uvedením kódu pro uplatnění kreditu na první nákup. Ten zadáte v Košíku do pole Dárky a slevy. Podrobný postup na uplatnění kreditu naleznete zde. Platnost kreditu je 30 dní od registrace zákazníka. Po uplynutí doby platnosti již není možné kredit využít. Kredit nelze uplatnit po částech nebo ho proplatit v penězích, nevztahuje se na zboží v Akci nebo s Klubovou cenou. A to je vše, nyní můžete přejít k výběru.

 

2. Registrace do Beauty klubu Amande Lux

1 registrace do Beauty klubu Amande Lux získejte výhody v eshopu

 

 

3. Dárek k narozeninám

Máte-li uvedený datum narození ve svém Amande Lux účtu, v sekci Nastavení mého účtu, dostanete od nás dárek k nákupu, který učiníte ve Vašem narozeninovém měsíci. Pokud doplníte datum až v průběhu Vašeho narozeninového měsíce, dárek pro Vás bude k dispozici k objednávce učiněné následující den po dni, kdy jste datum narození do svého účtu doplnili.

3%20Nastaven%C3%AD%20%C3%BA%C4%8Dtu%20Beauty%20klub%20Amanede%20Lux%20PAMELA%20ANDERSON

 

4. Přihlášení na účet

Kliknutím na Přihlášení v hlavičce webu se dostanete na svůj účet. Pokud jste zapomněli heslo, klikněte zde na Zapomenuté heslo, bude Vám odesláno na email uvedený v registraci.

2 přihlášení do účtu Beauty klubu Amande Lux

 

Klubové akce, ceny a výhody

Veškeré klubové akce, ceny a výhody platí pro registrované zákazníky e-shopu Amande Lux.

*Výhody Beauty klubu Amande Lux platí do odvolání.

VSTUPTE DO BEAUTY KLUBU

Něžná vůně květin a pudru parfém Evie francouzská niche parfumerie Galimard

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz